PASIOREK.jcom.pl Strona Główna PASIOREK.jcom.pl
Przez ból do rozkoszy !

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
lanie od drugiej połówki serca
Autor Wiadomość
niegrzeczna 

Wysłany: 2011-07-14, 09:13   lanie od drugiej połówki serca

opowiedzcie jak dostajecie od drugiej połówki serca

niegrzeczna
Gość
  Wysłany: 2011-07-14, 09:48   

ja dostaje za rozne przewinienia zawsze zamyka dzwi na klucz kaze mi sie rozebrac do naga i wyciagnac trzcinke lub dyscypline no albo rozge szpicrute i pas na poczatek dostaje klapsy potem musze wstac i klade sie w pozycji jak na pieluszke i dostaje roznymi przyzadami a jak jestem niegrzeczna podczas lania potem mam kare np kleczec z rekoma w gorze

Krzysiek 

Wysłany: 2011-07-19, 20:13   

Ja od swojej połówki dostaje tylko jak mocno przegnę i zawsze na goły mocno wypięty tyłek.

Raz się spiłem z sąsiadem i wróciłem pijany o 3 nad ranem, najpierw do południa było czule leczenie z kaca. Po obiedzie zostałem ukarany laniem musiałem przełożyć się przez fotel mocno wypiąć dupę i dostałem 45 razy 15 pasem 15 kablem 15 paletką do ping-ponga. Dość długo mnie po tym laniu tyłek bolał, ale należało mi się. Pozdrawiam

golfryd 

Wysłany: 2011-07-19, 20:42   

Krzysiek napisał/a:
Ja od swojej połówki dostaje tylko jak mocno przegnę i zawsze na goły mocno wypięty tyłek.

Raz się spiłem z sąsiadem i wróciłem pijany o 3 nad ranem, najpierw do południa było czule leczenie z kaca. Po obiedzie zostałem ukarany laniem musiałem przełożyć się przez fotel mocno wypiąć dupę i dostałem 45 razy 15 pasem 15 kablem 15 paletką do ping-ponga. Dość długo mnie po tym laniu tyłek bolał, ale należało mi się. Pozdrawiam

Dostajesz lanie od żony? :shock: Jak to wygląda, jak do tego doszło, czy żona podziela fascynację spankingiem? Czy sam ją do tego przekonałeś czy od początku był chętna na takie rozwiażanie? Ty też ją karasz cyz tylko ona Ciebie?
Pozdrawiam

[ Dodano: 2011-07-22, 17:12 ]
Niespecjalnie się chwalicie swoimi dokonaniami w związkach, dlatego opowiem Wam moje niedawne wspomnienie odnośnie spankingu w związku :-)

Jakiś czas temu moja dziewczyna obchodziła 22 urodziny. No i już kilka tygodni wcześniej w trakcie rozmów z nią tworzyłem sobie „dobry grunt” pod ten dzień, to znaczy, przekonywałem ją, że w ten szczególny dzień powinna dostać ode mnie urodzinowe lanie :-D Nie była szczególnie zachwycona tym pomysłem, spanking niespecjalnie ją kręci, ale też nie usłyszałem stanowczego „nie”, zresztą wiedziała, że nie wyrządzę jej żadnej krzywdy, więc czułem, że ta sprawa jest do wygrania :P No i wyszło na moje :-) W dniu swoich urodzin dostała ode mnie leżąc nago na moich kolanach 22 mocne klapsy (zastrzegając oczywiście że w moje urodziny czeka mnie to samo, nie uwierzycie, ale z mojej strony zbyt długiego sprzeciwu nie było :P ). Oczywiście lanie, które ode mnie dostała nie było jakieś strasznie bolesne, ale i tak dla mnie wrażenia były mocne :-)

Jednak do dzisiaj zastanawia mnie jedna rzecz… Otóż podczas bicia nie wykazywała oznak jakiegoś szczególnego bólu, nie było jakichś krzyków, płaczu, czy wiercenia się, całe bicie zniosła dzielnie, leżąc posłusznie na moich kolanach. Uwierzcie, że biłem ją naprawdę mocno, zresztą w pewnym momencie widząc, że moja dziewczyna leży jakby niewzruszona, starałem się uderzać w jej pośladki prawie że z całej siły. Nawet w pewnym momencie mnie już dłoń zaczęła boleć :P Dlatego podejrzewam, że jej pupa musiała być wcześniej „trenowana”... :) Najpewniej w domu, przez ojcowską rękę lub pas ;-) Niestety na razie się tego nie dowiem, bo z tą dziewczyną już nie jestem, a kiedyś, kiedy chciałem ją podpytać na ten temat, nie była skora do rozmowy na ten temat.

Beata 

Wysłany: 2011-07-24, 19:17   

Jeśli już z nią nie jesteś to chyba się w ogóle nie dowiesz a nie tylko na razie :-P 22 klapsy "prawie z całej siły" to nie tragedia - da się wytrzymać bez treningu. A Ty dostałeś od niej te zapowiedziane klapsy na swoje urodziny? Ile ich było? ;-)

golfryd 

Wysłany: 2011-07-24, 22:08   

Kontaktujemy się ze sobą okazyjnie, więc może się jeszcze tego kiedyś dowiem, ale nie nastawiam się na to, bo już ostatnio nie chciała poruszać tego tematu, a wątpię, żeby coś się zmieniło.

Swoje urodziny obchodziłem wkrótce po jej urodzinach, także o klapsach pamiętała, zresztą gdyby zapomniała, to ja bym jej chyba o tym delikatnie przypomniał :P W sumie to było moje pierwsze doświadczenie ze spankingiem, w którym to ja dostaję w tyłek. Jednakże było to już w zupełnie innej scenerii, podczas zabaw w łóżku, że tak powiem :-) Atmosfera była nieco inna, no i pozycja była na leżąco, a nie przez kolano. Ile było klapsów? Też ponad 20, Beatko :D Bolało, nawet muszę przyznać, że ciężko mi było wytrzymać do końca (ja nigdy po tyłku nie dostawałem), ale ta atmosfera i świadomość, że to tylko zabawa pozwoliły mi dotrwać do końca, zresztą było to też dosyć podniecające, nie ukrywam.

Także na podstawie tych klapsów które ja od niej dostałem uważam, że ona mogła być wcześniej trenowana, bo w porównaniu do niej, ja odczułem ból wyraźnie :-P Uderzała mnie wtedy dosyć mocno, ale nie sądzę, żeby to było mocniej niż ja ją biłem w jej urodziny, poza tym ona robiła dłuższe przerwy niż ja. No chyba że to ja jestem taki wrażliwy na ból :-P

Po naszych urodzinach umówiliśmy się (albo inaczej- ja jej oznajmiłem :P ) że następne urodziny będą świętowane przy pomocy pasa (w końcu popularne jest pasowanie na urodziny, tyle że 18stkowe najczęściej), ale do tego nie doszło, bo z tą dziewczyną się w międzyczasie rozstałem. Ale nic straconego, moja obecna partnerka też daje radę ;) Co z pozostałymi forumowiczami, nie próbujecie spankingu w swoich związkach? Ja tam się nie znam, ale z moich doświadczeń wynika, że nie jest tak trudno namówić swoją partnerkę do tego rodzaju zabaw :-)

Krzysiek 

Wysłany: 2011-07-26, 03:17   

Witaj golfryd

Nie jesteśmy małżeństwem, choć już mamy 3 miesięcznego synka, do tego że moja mnie dyscyplinuje pasem doszło tak, że moja biła młodszych dwóch braci, a mój kochany tata wygadał mojej że ja dostawałem w dupę, co ja starałem się ukryć. Bo będąc kolegą jej starszego brata nie raz widziałem czerwone, bordowe i sine tyłki młodszego od mojej rodzeństwa. Ja czasem dam jej znienacka klapsa albo ona mnie ale pasem jej nie biję choć dziadek mnie nauczył że kobietę można zlać pasem po pupie tylko. A wcześniej nim się nie dowiedziała od mojego taty że dostawałem w dupę jako karę stosowała zastrzyki.

golfryd 

Wysłany: 2011-07-27, 00:02   

No dobra, czyli rozumiem że to było tak, że Ty ją sam poprosiłeś, żeby Cię w ten sposób karciła? Dziadek dobrze prawił :mrgreen: W takim razie dlaczego ona nie dostaje lań od Ciebie? Ty nie masz ochoty by ją w ten sposób traktować, czy ona się nie zgadza? :-)

Krzysiek 

Wysłany: 2011-07-27, 08:26   

Nie prosiłem po prostu ona lubi przyłożyć facetowi w gołe dupsko ( nie interesuje się spankingiem ), leje tylko za karę. Pierwsze lanie od niej dostałem zaraz jak tylko mój tata jej powiedział, że mnie lał za młodu za kłamstwo bo powiedziałem że nigdy nie dostałem. Pozdrawiam

niegrzeczna 

Wysłany: 2011-07-28, 09:40   

z tego co powiedzial twoj dziadek to ja czesto to samo slysze ze kobiety powinno sie karac

golfryd 

Wysłany: 2011-07-28, 21:42   

niegrzeczna napisał/a:
z tego co powiedzial twoj dziadek to ja czesto to samo slysze ze kobiety powinno sie karac

Zwłaszcza, że często same się o to proszą... :lol:

niegrzeczna 

Wysłany: 2011-08-02, 11:46   

no niektore prosza ja tez czasem prosze a czasem nie chce dostac ale nie nan innego wyjscia

Pati28
Gość
Wysłany: 2011-08-02, 20:48   

Witam

Ja dziś wlałam na gołą dupkę mojemu facetowi. Wrócił pijany o 3 rano dałam mu pospać do obiadu po obiedzie zakomunikowałam mu że dostanie porządne lanie za pijaństwo. Kazałam mu się rozebrać położyć poduszki pod biodra i wypiąć tyłek, najpierw dostał 20 mocnych klapsów, potem kolejno 15 razy pasem, 20 razy kablem w tym 5 razy za zasłanianie pupy, 15 razy patelką do ping-ponga i na koniec 5 razy kijkiem po pośladkach i 5 razy po rowku. Potem klęczał 30 minut pod ścianą z rękami na głowie, a ja się patrzyłam na jego bordowo-siny tyłek. I czułam dużą satysfakcję że mu wlałam na tą jego gołą śliczną dupkę. Pozdrawiam

ejcia 

Wysłany: 2011-11-12, 00:01   

mój były z początku nie chciał mnie bić, choć wiedział, co lubię. aż któregos razu pokłóciliśmy się i wieczorem jakoś nie mogłam inaczej odreagowac napięcia - zrobiłam sobie sznyty. nie jakies groźne, na to nie miałabym odwagi, bardziej chodziło o sam ból, który zawsze pomagał.
na drugi dzień już sie pogodziliśmy, ale zauważył zabandazowana rękę i zapytał, co sie stalo. skamalam, ze kot mnie podrapał. jakos nie uwierzył, zawsze wiedział, kiedy go okłamuję, choc innych nabieram bez większych problemów i kazał odwinąć. zrobilo sie cicho, smutno, mi z kolei było głupio, bo obiecałam mu, że już nie będe tak robić. oczywiście palnął mi kazanie, a w końcu jakos tak nawiązalismy kontakt wzrokowy, lekko sie uśmiechnął z politowaniem i juz wiedziałam, ze będzie dobrze. wtedy ni z tego ni z owego chwycił mnie za rękę i pociągnął tak, ze wylądowałam na jego kolanach. Bałam się, bo wiedziałam, ile ma sily, ale jednocześnie nie śmiałam protestować, ani krzyczeć. z resztą chyba ten strach spowodował, ze nie bolalo za bardzo, jak podwinął mi spódnicę i bił szybkimi seriami klapsów na zmiane w oba pośladki. na koniec przytulił mnie, zapytał czy bardzo bolało i powiedział, że dostałam za sznyty i kłamstwo.

justyna 

Wysłany: 2012-03-11, 15:49   

Ja takie lanie praktykuję ze swoim chłopakiem. Bardzo przyjemne odczucia dostać w dupkę odkogoś tak bliskiego.

Odpowiedz do tematu